Znalazłam solidną klatkę z drewna

Trzymam na podwórku dwa psy. Każdy z nich ma osobną klatkę, w której może odpocząć, latem schronić się przed słońcem, a zimą przed mrozem. Ostatnio jeden z piesków bardzo urósł. Nie był już młodym szczeniaczkiem i klatka w której przebywał do tej pory, stała się dla niego za mała. Musiałam kupić jakąś większą. Miałam teraz trochę wolnego czasu, dlatego wybrałam się do sklepu.

Zalety drewnianych klatek dla psów

klatki z drewnaW sklepie do którego się udałam znalazłam bardzo ładne klatki z drewna. Jednak nie wygląd wizualny był dla mnie najważniejszy. Najważniejsze było to, aby klatka była stabilna i bezpieczna dla psa. Jeden z produktów, który znajdował się akurat na promocji, bardzo mnie zainteresował. Była to drewniana klatka ze spadzistym dachem. Wykonana była z wysokojakościowego, niezwykle trwałego, dębowego drewna. Jej konstrukcja była dosyć ciężka, dlatego nie musiałam się martwić o to, że pies albo silniejszy podmuch wiatru przewróci klatkę. Klatka posiadała szerokie wejście, w środku miała dużo miejsca, dzięki czemu pies mógł się w niej swobodnie położyć. Dach całej konstrukcji był zamontowany w taki sposób, że można było obok klatki postawić miski psa tak, aby znajdowały się one w cieniu. Od sprzedawcy dowiedziałam się, że ten rodzaj drewnianej konstrukcji zapewnia odpowiedni przepływ i cyrkulację powietrza. Dzięki temu zwierzę może swobodnie oddychać.

Od razu zdecydowałam się na zakup tej drewnianej klatki. Jak się okazało, to był bardzo dobry wybór. Klatka okazała się naprawdę solidna, a mój pies mieścił się w niej bez problemu. Jestem bardzo zadowolona, szczególnie że jej cena nie była zbyt wygórowana. Zaimpregnowałam klatkę bezpiecznym dla psa produktem do tego przeznaczonym, dlatego teraz nie martwię się o to, czy nie zniszczy się zbyt szybko.