Zdrowy catering pudełkowy

Nie każdy ma czas na regularne spożywanie własnoręcznie przygotowanych posiłków, bo to wymaga nieco umiejętności. Najczęściej sięgamy po niezdrowe przekąski i jemy obiady w barach, a to najkrótsza droga do otyłości.

Wybór dań cateringowych

catering pudełkowy CiechocinekW ostatnich latach bardzo popularny się stał catering, który jest dowożony do klienta. Są to zdrowe posiłki, przygotowywane na bieżąco i pakowane w praktyczne pudełka, z których można je bezpośrednio jeść. Jeżeli chcemy szybko schudnąć, to najlepszy będzie catering pudełkowy Ciechocinek jest miastem, w którym wiele firm oferuje taką usługę. W menu cateringu są dostępne dania z diety bezglutenowej, wegetariańskiej, śródziemnomorskiej czy wegańskiej. Każdy klient może zdecydować czy chce spożywać cztery, czy pięć posiłków dziennie, do których określa dzienną wartość kaloryczną. Do wyboru jest tysiąc czterysta, tysiąc pięćset, tysiąc osiemset i dwa tysiące kalorii. Dzienne menu składa się ze śniadania, obiadu i kolacji oraz jednego lub dwóch posiłków uzupełniających w formie przekąsek. Wszystkie dania są przygotowywane ze świeżych produktów, pochodzących ze sprawdzonych, ekologicznych źródeł, więc klienci mają pewność, że otrzymują zdrowe i bezpieczne posiłki. Zaletą diety pudełkowej jest dowóz do klienta, gdyż oszczędzamy w ten sposób wiele czasu. Ponadto nie tracimy go na gotowanie, bo dania trafiają do nas na bieżąco, każdego dnia rano. W taki sposób można się codziennie odżywiać, aby schudnąć lub utrzymać stałą wagę, albo sporadycznie.

Kiedyś catering był głównie kojarzony z firmowymi imprezami, a obecnie każdy z nas może skorzystać z jego usług. Choć potrawy wyglądają nieco inaczej niż bankietowe przekąski, to są bardzo smaczne i pożywne, dzięki czemu jedząc, dbamy o stan naszego zdrowia.