Zapisanie się na mezoterapię mikroigłową

Chciałbym odświeżyć trochę swoją twarz. Jestem już po czterdziestce i moja skóra zaczyna robić się mniej sprężysta. Słyszałam, że można poprawić trochę stan skóry, przy pomocy mezoterapii mikroigłowej. Chcę zapisać się na tego typu zabieg. Jestem go bardzo ciekawa.

Zabieg profesjonalnej mezoterapii mikroigłowej

profesjonalna mezoterapia mikroigłowa - bydgoszczOczywiście muszę najpierw znaleźć jakiś profesjonalny gabinet, w którym będę mogła zrobić sobie takiego typu zabieg. Słyszałam, że sam zabieg jest naprawdę rewelacyjny. Tym bardziej chcę go zrobić na swojej twarzy. Wpisałam w wyszukiwarce internetowej następujące zagadnienie: profesjonalna mezoterapia mikroigłowa – bydgoszcz. Udało mi się znaleźć kilka gabinetów które wykonują tego typu zabiegi. Wybrałam jeden, który według klientek jest on najbardziej odpowiedni. Sugerowałam się ich opiniami. Zapisałam się w końcu na tego typu zabieg. Nie trzeba się zbytnio przygotowywać do niego, ale ja wolałam zrobić sobie dwa dni przed nim peeling skóry. W dniu zabiegu nie nakładałam też makijażu. Szkoda czasu na usuwanie makijażu u kosmetyczki. Gdy weszłam do gabinetu to byłam pozytywnie zaskoczona specjalnym urządzeniem do tego zabiegu. Są to specjalne igiełki umieszczone w sztyfcie, które kosmetyczka będzie przykładać do mojej twarzy. Sztyft i same igiełki będą robić mikro ukłucia, które mają poprawić stan mojej skóry. Nie mogę się już doczekać jego efektów. Skóra ma być bardziej sprężysta i oczywiście delikatniejsza.

Efekt było widać już po zabiegu. Skóra była bardzo gładka, ale i tak muszę uważać teraz, by jej zbytnio nie dotykać i oczywiście nie wystawiać na słońce, żeby skóra nie szczypała i bym nie miała żadnych podrażnień. Jestem ogólnie bardzo zadowolona z zabiegu i na pewno jeszcze się na niego zapiszę w przyszłości.