Zakup nowego regału sklepowego

 

Prowadzę swój własny sklep spożywczy. Sprzedaję tutaj zarówno produkty spożywcze, jak i różnego rodzaju artykuły papiernicze. Nadszedł okres wiosenny, więc staram się zamawiać coraz więcej warzyw i owoców. Zapotrzebowanie na te artykuły jest coraz większe w tym okresie. Muszę tylko znaleźć miejsce, na ich ulokowanie.

Wybór regału sklepowego

regał sklepowy na warzywaMyślałam, że uda mi się je zmieścić na tych regałach, które są wystawione w sklepie. Troszkę się pomyliłam. Niestety nie zmieści się to wszystko na tych regałach. Muszę więc zakupić nowy regał na warzywa. Zwróciłam się do dostawcy, u którego kupowałam poprzednie regały, by przedstawił mi obecna ofertę na regał sklepowy na warzywa. Mam nadzieję, że nie będzie on drogi. Nie chciałabym nadużywać swojego budżetu. Po rozmowie z nim jestem trochę uspokojona. Powiedział, że przyjedzie do mnie, by pokazać wszystkie rodzaje regałów i wtedy będę mogła wybrać ten, najbardziej dogodny dla mnie. Następnego dnia przyjechał i pokazał mi kilka egzemplarzy w swoim katalogu. Myślę, że najlepszym będzie ten wykonany z drewna. Taką samą myśl miał ten dostawca. Poprzedni również zakupywałam z drewna. Nie chcę układać warzyw na plastiku. Postanowiłam, że go kupię. Poprosiłam go również, by go wstawił, gdy tylko go przywiezie. Tak też uczynił. Teraz mogę spokojnie poukładać na nim warzywa, które lezą u mnie na magazynie. Musiałam zrobić trochę więcej miejsca w sklepie.

Warzywa leżą już ładnie na nowym regale. Bardzo przyzwoicie się na nim prezentują. Klienci, którzy przychodzą do mojego sklepu bardzo się cieszą, że zaczęłam zamawiać więcej warzyw i owoców. Ja też jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Chciałabym ich zamawiać jeszcze więcej, ale nie miałabym gdzie ich układać. Tyle, co mam ich w sklepie jest już wystarczająco.