Wybieramy przegrodę plandekową

Różnego rodzaju pomieszczenia wymagają zastosowania specjalistycznych rozwiązań, które pomogą zwiększyć wydajność i efektywność pracy, a jednocześnie będą wyglądać estetycznie i nie zaburzą wyglądu miejsca, co mogłoby wpłynąć niekorzystnie na opinię klientów. Zapewnienie optymalnej temperatury, zabezpieczenie przed zabrudzeniem lub zalaniem pozostałej powierzchni pomieszczenia czy ochrona przed szkodliwymi oparami to tylko niektóre powody, skłaniające do wykorzystania różnego rodzaju kurtyn i przegród plandekowych.

Jak dobrać przegrodę plandekową do specyfiki miejsca?

przegrody plandekoweRóżnego rodzaju przegrody i kurtyny, wykonane z tworzyw sztucznych z powodzeniem wykorzystuje się w przemyśle produkcyjnym czy usługowym w celu zachowania odpowiedniej temperatury czy wilgotności powietrza, a także do ochrony przed zalaniem czy zabrudzeniem pozostałych części pomieszczeń. Montaż tego rodzaju systemów jest niezwykle prosty, a skorzystanie z ofert firmy, która zajmuje się produkcją takich przegród na specjalne zamówienie klienta gwarantuje idealne dopasowanie do warunków i potrzeb danego miejsca. Przegrody plandekowe do myjni samochodowej powinny być wykonane z wysokiej jakości PCV, które będzie odporne za szkodliwe działanie silnej chemii. Ponadto możliwość wgrzania w powierzchnię plandeki przezroczystego okna lub spersonalizowanego napisu na przykład z logo firmy sprawia, że powierzchnia ta jest jednocześnie doskonałym nośnikiem reklamy. Do hali produkcyjnej zwykle potrzebujemy kurtyn znacznie większych rozmiarów, dlatego tutaj sprawdzi się wytrzymała i lekka kurtyna, którą z łatwością będzie można przesunąć na bok.

Z kolei do spawalni i wszędzie tam, gdzie plandeka może mieć kontakt z iskrą poleca się kotary trudnopalne, które są odporne na iskry, a w przypadku długotrwałego kontaktu z ogniem nie palą się, a jedynie topią, co ogranicza ryzyko rozprzestrzeniania się pożaru.