Uchwyty do telefonów

Obecne możliwości technologiczne pozwalają na zastosowanie coraz to nowych, innowacyjnych rozwiązań, w każdej dziedzinie naszego życia. Podobnie jest w przypadku nowinek technicznych dla posiadaczy samochodów. Istnieje wiele ciekawych gadżetów, które ułatwią nam codzienne prowadzenie auta. Jakie warto posiadać? 

Świetne gadżety do każdego auta

uchwyt samochodowy z ładowarkąCoraz więcej samochodów posiada wbudowane nawigacje GPS, których zadaniem jest wskazywanie odpowiedniej drogi do celu. Jednak po polskich drogach nadal jeździ wiele starych aut, dlatego ich użytkownicy muszą radzić sobie z brakiem pewnych udogodnień w swoim pojeździe. Jedną z takich rzeczy jest właśnie nawigacja. Najlepszym rozwiązaniem, aby nasze auto było wyposażone w dobrą nawigację, której ufamy, jest wgranie jej na własny telefon. Następnie warto jest zainwestować w dobrej jakości uchwyt samochodowy, który montujemy w samochodzie. Większość uchwytów zakłada się na kratkach wentylacyjnych, co jest bardzo wygodne i pozwala widzieć pokazywaną trasę w całej okazałości. Przy wyborze najlepszego uchwytu należy pamiętać o tym, że nasz telefon może rozładować się po drodze. Dlatego powinno się wybierać modele z wbudowanym kablem USB. Taki uchwyt samochodowy z ładowarką indukcyjną również będzie ciekawym pomysłem. Pozwoli to na zachowanie naładowanej baterii naszego smatphone’a przez całą trasę. Dodatkowo, uchwyty te posiadają regulowaną wysokość i szerokość, przez co dopasowują się do każdego modelu telefonu, niezależnie od jego wielkości. 

Uchwyt na telefon lub urządzenie GPS to jeden z gadżetów, które powinien posiadać każdy właściciel samochodu. Ułatwi to codzienną jazdę autem, nawet jeśli trasa jest nam znana. Często bowiem nawigacje pokazują najlepszą trasę, natężenie korków i to, jak je ominąć. Uchwyt pozwala też na ładowanie telefonu podczas jazdy.