Ubranka z krótkim rękawem

 

Rynek odzieży dla niemowląt jest bardzo dobrze zaopatrzony, ponieważ panuje duży popyt na tego typu produkty. Przeważnie większość z nas w pewnym etapie swojego życia stanie jest klientem tej branży i z pewnością zakupi spory zapas ubranek.

Jak wyglądają body dla niemowląt?

body z krótkim rękawem 86Odzież jaką noszą niemowlęta nieco się różni od tej jaką już mają przedszkolaki, zwłaszcza ze względu na fakt, że noszą pieluszki. Dla niemowląt najważniejszy jest komfort, na który wpływa przede wszystkim jakość materiału. Nie bez powodu odzień niemowlęca jest przeważnie szyta z miękkiej bawełny, ponieważ jest ona delikatna, zachowuje swój oryginalny kształt nawet po wielu praniach w wysokich temperaturach i pozwala skórze oddychać, przez co maluchy się nie pocą. W sprzedaży możemy znaleźć przede wszystkim body z krótkim rękawem 86, które idealnie się sprawdzi w porze letniej, ale także z długim na chłodne dni. Jest to najbardziej uniwersalne ubranko, które można zakładać maluchowi po domu, na spacer czy na specjalną okazję. Body najczęściej są jednokolorowe i nie mają nadruków gdyż takie są przeważnie kupowane, ale znajdziemy także modele z prasowankami czy ciekawymi motywami na materiale. Dla dziewczynek body mają falbanki, a dla chłopców mogą mieć doszyte muszki. Ilość dostępnych modeli jest wręcz nieograniczona, zwłaszcza, że ich sprzedaż prowadzą nie tylko sklepy z artykułami dla niemowląt, ale także wiele sieciówek odzieżowych, które mają oddzielne działy dla niemowląt i kilkuletnich dzieci.

Najważniejszą rzeczą jaką posiadają wszystkie body, to praktyczne rozpięcie w kroku, która sprawia, że wymiana pieluszki jest bardzo prosta i szybka. Możemy je kupić dla niemowląt w rozmiarach od pięćdziesiąt sześć do dziewięćdziesiąt osiem, ale najdziemy także większe.