Sprzedaż ram obrazowych

Prowadzę sklep, gdzie sprzedaję różnego rodzaju ramy do obrazów. Zazwyczaj obrazy są sprzedawane w ramach, ale zdarzają się sytuacje, w których sprzedawane są bez nich. Wtedy klienci przychodzą do mnie, by coś sobie dobrać. Mam szeroki wachlarz ofert ram obrazowych. 

Oferta eleganckich ram obrazowych

eleganckie ramy obrazoweOd kiedy otworzyłam ten sklep, to od razu sobie założyłam, że będę sprzedawać najwyższej jakości ramy. Mam bardzo dobrego pomocnika, który sam je tworzy. Nie jest to skomplikowana procedura. Wystarczy wyciąć w drewnie cztery boki, które utworzą ramę, skleić je i ładnie pomalować. W ten sposób powstają eleganckie ramy obrazowe. Nieraz klienci proszą, by robić jakieś specjalne wyżłobienia. Nie jest to dla nas żaden problem. Jestem w stanie zaoferować klientom to, czego oczekują. Ceny ustalam indywidualnie z klientem. Wszystko jest zależne od tego, co dokładnie ma być na tej ramie. Mam specjalny katalog, który przedstawia wszystkie kompozycje ram, jakie mam na stanie. Klienci bardzo sobie chwalą moje ramy. Mówią, że ładnie się w nich prezentują obrazy. Sama w domu mam siedem obrazów. Do wszystkich miałam robione ramy przez mojego pomocnika. Zrobiłam nawet zdjęcia tych ram i zamieściłam je na swojej stronie internetowej. Ludzie komentują je, zostawiając pozytywne wypowiedzi, co bardzo mnie cieszy. Niedługo będę wprowadzać nową kolekcję ram obrazowych do sprzedaży. Mam nadzieję, że będzie na nie wysoki popyt. W końcu są to eleganckie ramy. 

Przychodzi do mnie coraz więcej klientów. Zamawiają u mnie ramy obrazowe. Ostatnio był u mnie nawet klient, który zakupił u mnie pięć ram przy jednej wizycie. Jeszcze nigdy nie miałam takiego klienta. Jestem z tego względu bardzo zadowolona. Liczę na to, że klienci będą częściej odwiedzać mój sklep.