Sprzedaż biurowych tablic korkowych

Od kilku lat zajmuję się sprzedażą różnych tablic. Moimi klientami są zarówno firmy, szkoły, jak i indywidualni klienci. Bardzo lubię swoją pracę. Sprzedajemy wysokiej jakości produkty, za które cenią nas nasi klienci. Jestem w stałym kontakcie z nimi iż za każdym razem, gdy mamy nową ofertę, to ich o tym informujemy.

Oferta biurowych tablic korkowych

biurowe tablice korkowe z wrocławiaOstatnio sprzedawałam tablice interaktywne, są one teraz bardzo modne i jest na nie duże zapotrzebowanie. Na chwilę obecną chcę wprowadzić nową ofertę, dotyczącą sprzedaży tablic korkowych. Umieściłam informację na swojej stronie internetowej, a raczej ofertę o nazwie: dobrej jakości biurowe tablice korkowe z wrocławia. Dużo klientów dziwiło się, że sprzedając tablice, nie mam w swojej ofercie tablic korkowych. Sama w sumie też się zastanawiałam, czemu ich nie wprowadziłam. Na specjalną prośbę swoich nabywców, w końcu zaczęłam je sprzedawać. Na razie mam mało zamówień, z racji tego, że oferta dopiero została ogłoszona na mojej stronie. Mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni i coraz więcej osób zacznie zamawiać u mnie biurowe tablice. Do tej pory myślałam, że tego typu tablice wyszły już z użytkowania, ale się myliłam. Faktycznie u mnie w biurze też taka wisi. Ceny są różnorodne. Są takie tablice, które kosztują mniej. Zazwyczaj mają one też mniejsze wymiary. Oczywiście te większe, są znacznie droższe. Nie da się ukryć, że wszystkie są dobrej jakości.

Coraz więcej osób zaczyna u mnie zamawiać tablice korkowe, co bardzo mnie cieszy. Do tablic dołączam koreczki, bo wiem, że bez tego tablica jest raczej bezużyteczna. W końcu trzeba czymś zaczepić powieszone karteczki. Ostatnio nawet moja koleżanka do mnie zadzwoniła, by się zakupić dwie takie tablice. Jestem zadowolona z obrotu, ze sprzedaży.