Skuteczna metoda podrywu

W sieci znajdziemy mnóstwo sposobów na podryw, które niestety najczęściej nie zdają egzaminu i co więcej bywa tak, że po ich zastosowaniu mężczyźni spotykają się jedynie z pobłażliwym wzrokiem kobiety zwłaszcza, gdy mowa o różnych tekstach na podryw. Jak zatem najskuteczniej poderwać kobietę, aby jednocześnie się nie ośmieszyć?

Jak zyskać jej serce?

sposoby na podrywNajprostszy i zarazem najskuteczniejszy sposób to po prostu naturalne zacieśnianie więzi od stopnia poznania, poprzez bliższe koleżeństwo, przyjaźń, aż do związku. My, kobiety jesteśmy w dzisiejszych czasach bardzo wyczulone na najróżniejsze sposoby na podryw i intuicyjnie szybko wyłapujemy o co chodzi mężczyźnie. Dlatego jeżeli chcesz zaimponować swojej wybrance i wyróżnić się z tłumu innych kolesi, którzy próbują nas jawnie podrywać – zaprzyjaźnij się ze swoją wybranką. Najlepsze sposoby na podryw to właśnie te opierające się na torowanie sobie ścieżki do serca kobiety krok po kroku. Poza tym przyjaźniąc się z kobietą, która Ci się spodoba jednocześnie zwiększasz swoje szanse na to, że w pewnym momencie da się zaprosić na randkę. Jeżeli jesteś nieśmiały możesz zawsze ją zabrać na gokarty, łyżwy, park linowy, czy cokolwiek co sprawi obu stronom uciechę, a po zabawie zaskoczyć ją propozycją kolacji. Kolejną zaletą przemawiającą za stopniowym zbliżaniem się do kobiety jest to, że po drodze jeszcze zanim wejdziesz w związek będziesz miał okazję się przekonać, czy rzeczywiście nadajecie na tych samych falach.

Przyjaźń to jak wiadomo nie tylko miłe spędzanie czasu we dwoje. To także bycie przy tej drugiej osobie, kiedy przychodzą jej gorsze momenty. W takich sytuacjach okaż jej wsparcie, bądź wyrozumiały i nie oceniaj jej zachowania, porozmawiaj z nią, jak z przyjacielem i postaraj się być w tym wszystkim czuły. Traktuj ją tak, jak sam pragnąłbyś być przez nią traktowany, a wtedy osiągniesz swój sukces.