Skorzystałam z zabiegu lipolizy

Od dłuższego czasu, a w zasadzie to niemal od wieku nastoletniego, zmagam się z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej. Chociaż stosuje się do diet i mam dużo ruchu, nic to nie daje. Nawet jeśli chudnę, to nadmiar tkanki tłuszczowej wciąż pozostaje na mojej twarzy, brzuchu i udach. Zbliżał się dzień mojego ślubu i chciałam wtedy wszystkich zaskoczyć piękna, zgrabną sylwetką.

Gdzie w Lublinie zrobię lipolizę?

lipoliza - lublinWiedziałam, że jeśli chcę osiągnąć taki efekt, muszę spróbować czegoś, czego jeszcze nigdy nie próbowałam. Mianowicie, był to nieinwazyjny zabieg modelowania sylwetki. Poleciła mi go moja przyjaciółka z pracy. Dowiedziałam się od niej, że w takiej sytuacji nie ma nic skuteczniejszego niż lipoliza – Lublin to miejscowość na terenie której można znaleźć gabinety kosmetyczne, które wykonują takie zabiegi w bardzo przystępnych, atrakcyjnych cenach. Poleciła mi nawet miejsce, z którego usług sama korzystała. Udałam się tam jeszcze tego samego dnia po pracy, żeby dowiedzieć się, jak taki zabieg wygląda. Od doświadczonej kosmetyczki, która specjalizowała się w zabiegach lipolizy, dowiedziałam się, że w ramach tego zabiegu wprowadza się za pomocą zastrzyków substancję, która likwiduje komórki tłuszczowe w organizmie. Zabieg może być wykonywany w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu jego wykonanie nie wiąże się z żadnym bólem ani dyskomfortem.

W zależności od ilości nadmiernej tkanki tłuszczowej efekty tego zabiegu widać już po kilku sesjach, które wykonuje się w odpowiednich odstępach czasu, tak aby dać skórze czas na regeneracje. Czasem zdarza się nawet, że wystarczy już jeden zabieg, aby osiągnąć zamierzone efekty. Skorzystałam z takiego zabiegu i już wkrótce przekonałam się, że to była dobra decyzja. Efekty przeszły moje oczekiwania.