Raz w miesiącu jeżdżę na myjnię

Lubię jeździć czystym samochodem. Pomimo tego, że moje auto do najnowszych nie należy to i tak staram się o nie dbać zawsze wtedy, gdy to tylko możliwe. Tym bardziej, że swój samochód wykorzystuję do pracy jak i do przewożenia materiałów na budowę naszego domu. W pracy jeżdżę nim do klientów, więc musi być czyste i zadbane, bo to świadczy o mnie.

Na myjni samochodowej mam rabat lojalnościowy

polecana myjnia samochodowa - krakówPrzerabiałem już wiele różnych sposobów na zadbanie o czysty samochód. Mam na myśli to, że korzystałem zarówno z myjni automatycznych jak i ręcznych, na których auto myłem samodzielnie. Kilka razy zdarzyło mi się myć samochód pod domem, ale bez myjki ciśnieniowej to tak naprawdę było raczej opłukanie samochodu. Ostatnio korzystam już tylko z jednego sposobu. Jeżdżę na myjnię, na której pracownicy myją i dokładnie sprzątają mój samochód. Niedaleko mnie od kilku lat działa polecana myjnia samochodowa – Kraków to przecież ogromne miasto, więc podobnych myjni działa sporo. Ale zupełnie przypadkowo kilka miesięcy temu znajomy polecił mi właśnie tą jedną myjnię samochodową. Umyłem u nich samochód i powiem szczerze – jeszcze nigdy nie miałem tak czystego samochodu. W środku pachniało kosmetykami a opony błyszczały się tak, jakby dopiero co zostały założone. Plastikowe elementy odzyskały swoją pierwotną kolorystykę. Od tamtej pory myję samochód raz w miesiącu tylko i wyłącznie na tej myjni. Jako lojalny klient dostaję spory rabat i za kompleksowe mycie samochodu płacę tylko sto złotych.

Postanowiłem, że zamiast co tydzień opłukiwać auto samemu na myjni ręcznej to wolę pojechać raz w miesiącu na profesjonalną myjnię. Oddaję samochód w ręce jej pracowników na godzinę i wiem, że samochód będzie się błyszczał. Zawsze jestem zadowolony z usług myjni, którą polecił mi mój znajomy. Czasem nawet daje chłopakom z myjni napiwki, żeby wiedzieli, że doceniam ich pracę.