Przejazd busem z Płocka do Niemiec

Na co dzień mieszkam w Niemczech. Rozpoczęło się, kiedy po maturze wyjechałam na wymianę na jeden semestr właśnie do tego kraju. Szybko okazało się, że na tamtejszym uniwersytecie bardzo chcieliby żebym kontynuowała naukę właśnie u nich. Po rozmowach z rodzicami i moimi wykładowcami ustaliliśmy, że jest to dla mnie ogromna szansa na lepszą przyszłość.

Najtańszy transport do Niemiec z Płocka

busy do niemiec płockNie ukrywamy, że pracodawcy lubią, kiedy ich pracownik spędził kilka lat za granicą. Mają pewność, że zna język i dobrze odgaduje się w stresującej atmosferze. Obecnie kończę ostatni rok studiów i jeszcze nie wiem, czy po obronie wrócę do kraju, czy zostanę na obczyźnie. Wszystko zależy od tego, jakie oferty pojawią się na rynku. Jako że do domu rodzinnego staram się przyjeżdżać jak najczęściej, to musiałam znaleźć odpowiednią firmę transportową. Busy do Niemiec Płock to kierunek, z którego ruszamy. Mi to jak najbardziej pasuje, bo mieszkamy kilka kilometrów od Płocka, więc nie ma problemu z tym, żeby tata mnie na miejsce wyjazdu podrzucał. W przeciągu kilku lat korzystałam z różnych firm transportowych, ale ta z Płocka jest najlepsza. Dosyć, że trasa jest krótsza niż zwykle, nie ma zbędnych przystanków, dzięki czemu nie tracimy zbędnego czasu. W porównaniu z pociągiem, którym też jeździłam, bus jest najtańszą alternatywą. Moi rodzice z początku bali się mnie puszczać samą. Zdarzało się, że z początku tata jeździł ze mną, ale po kilku razach stwierdzili, że firma jest sprawdzona i pozwolili na samodzielną podróż.

Kierowca zawsze jest miły i pomocny. Tak naprawdę, gdybym nie znalazła tak dobrej firmy transportowej, to pewnie bym tak często nie odwiedzała rodziców. A byłoby to dla mnie cholernie ciężkie, bo każdego dnia za nimi tęsknię.