Przechowywanie obrączek ślubnych

 

Dzień naszego ślubu powinien być zaplanowany od początku do końca. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, iż szukamy odpowiedniego pudełka na nasze obrączki ślubne, z którego będziemy mogli je wyjąć w trakcie trwania ceremonii, a także będzie doskonale służyć nam w przyszłości, gdybyśmy chcieli w konkretnym celu przechowywać nasze pierścionki.

Idealna szkatułka na obrączki

szkatułka na obrączki z poduszkąJeśli bierzemy ślub doskonale wiemy jak wiele szczegółów się liczy. Wybieramy doskonały bukiet ślubny, interesujemy się nawet odcieniem krawata bądź muchy pana młodego, a nawet potwierdzamy kolorystykę sali weselnej. Dlatego ważna jest również szkatułka na obrączki z poduszką, na której bezpiecznie ulokujemy nasze pierścionki. Musi być ona idealna dla nas, ponieważ to jest nasz wielki dzień. Jeśli chcemy, aby była bogato zdobiona to warto taką wybrać. Z kolei dla minimalistów znajdą się i takie wersje. Najważniejsze jest to, aby nasza szkatułka łatwo się otworzyła i nie wprowadziła atmosfery chaosu w trakcie ostatecznych elementów ceremonii zaślubin. Warto też wspomnieć, iż takie puzderko przyda się nam również w przyszłości. W szczególności, gdy będziemy musieli na krótki okres czasu zdjąć pierścionki albo okaże się, iż nasze obrączki nie pasują już na nasze palce, jednak nie chcemy ich wrzucać luzem do szafki z resztą biżuterii. To bardzo istotny element nie tylko w dniu naszego ślubu, ale również w innych sytuacjach.

Idealny pojemnik do przechowywania obrączek, które założymy w trakcie ceremonii ślubnej musi być porządnie wykonany. Oczywiście, musi się całkiem łatwo otwierać, abyśmy się nie zestresowali w innym przypadku. Wybierzmy elegancką szkatułkę wyściełaną poduszką, w której nasze ślubne pierścionki będą perfekcyjnie leżeć i czekać na moment założenia na palce.