Projekt na nowy plac zabaw

Od dziesięciu lat pracuje w prywatnym biurze projektowym. Pracuję wspólnie z czterema innymi projektantami. Ostatnio nasza firma wygrała przetarg na zaprojektowanie nowego placu zabaw dla dzieci. Bardzo się z tego powodu ucieszyliśmy. Wrócimy trochę do dzieciństwa. Nigdy wcześniej nie projektowaliśmy placów zabaw.

Wykonanie projektu placu zabaw

place zabaw dla dzieci - ciekawe projektyJak to się mówi, zawsze musi być ten pierwszy raz. Już nie możemy się doczekać, jak powstanie ten nowy plac zabaw. Przeglądaliśmy ostatnio w Internecie, jakie projekty były robione w naszym mieście, odnośnie placów zabaw. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę: place zabaw dla dzieci – ciekawe projekty. Faktycznie było tam mnóstwo ciekawych projektów, którymi można się inspirować. Postanowiliśmy jednak być oryginalną firmą i nie będziemy patrzeć na to, jak były projektowane place zabaw do tej pory. Zależy nam, by zaprojektować bezpieczne place dla dzieci. Na pewno będą się tam znajdować zjeżdżalnie, czy tak uwielbiane przez dzieci huśtawki. Mamy bardzo duży teren do zaprojektowania i zagospodarowania. Rozrysowaliśmy wszystko na specjalnym papierze. Wszystko było oczywiście wcześniej dokładnie wymierzone. Liczy się tutaj każdy centymetr powierzchni. Nasz plac zabaw będzie posiadał przenośną toaletę, osobną dla chłopców, osobna dla dziewczynek. Będzie również miejsce na to, by umyć swoje rączki. Wiadomo, że dzieci będą miały styczność z bakteriami i brudem.

Nasz projekt jest już ukończony. Musimy tylko zdobyć akceptację zleceniodawcy. Po tym będziemy mogli przekazać projekt budowlańcom, którzy wykonają całą pozostałą robotę. Zgodnie z ustaleniami, plac zabaw powinien powstać w przeciągu jednego miesiąca. Dzieci będą miały nowe miejsce do zabaw. Mamy nadzieję, że im się spodoba nasz zaprojektowany plac zabaw.