Projektowanie wnętrza domu

Razem z moją rodziną, czyli mężem i dzieciakami oraz dwoma psami i jednym kotem odziedziczyliśmy ostatnio sporej wielkości dom po babci. Dom był zlokalizowany na obrzeżach Warszawy, w zasadzie było to jeszcze Warszawa, ale bardzo spokojna okolica daleko poza miejskim zgiełkiem. Miejsce wprost idealne dla całej rodziny na długie lata.

Jakiego projektanta wnętrza domu zatrudnić w Warszawie?

kompleksowe projekty wnętrz domów w warszawieDom był bardzo duży, było to około dwieście czterdzieści siedem metrów kwadratowych powierzchni. Działka natomiast liczyła sobie jakieś trzydzieści cztery ary. Każdy z nas mógł sobie wybrać w nim własną wymarzoną sypialnię. Z racji takiego wielkiego metrażu trochę obawialiśmy się dobrej aranżacji naszych wnętrz. Stwierdziliśmy, iż raczej na pewno temu nie podołamy. Postanowiliśmy wynająć specjalistę, który zajmie się naszymi pomieszczaniami od początku do końca. W tym celu stwierdziłam, iż najlepiej będzie poszukać w internecie. Wpisałam więc w najbardziej popularną a zarazem świetnie mi znaną wyszukiwarkę dostępną w internecie następujące hasło – kompleksowe projekty wnętrz domów w warszawie. Chodziło mi najbardziej o projektanta z dużym doświadczaniem, który dobrze zna się na swojej pracy. U nas było to specyficzne zlecenie z racji tego, iż każdy członek naszej rodziny oczekiwał czegoś zupełnie innego po swoim pokoju. Bardzo szybko udało mi się wybrać najlepszego specjalistę, który wydawał się bardzo rzetelny oraz miał mnóstwo pozytywnych opinii w internecie.

Ostatecznie wszystkie projekty spotkały się z entuzjazmem moim, mojego męża jak również naszej licznej gromadki dzieci, których życzenia co do pokoi były wielce specyficzne. Miały być i księżniczki i piraci i astronauci… Jak widać projektanci mieli sporo roboty w naszym nowym domu.