Programy antywirusowe z Warszawy

W dzisiejszych czasach prawie w każdej firmie znajduje się chociaż jeden komputer, a na nim dane wrażliwe, które powinny być chronione. Często o tym nie myślimy, jednak gdy już dojdzie do wycieku danych, może być za późno. Taką ochronę może zapewnić nam oprogramowanie antywirusowe.

Solidna ochrona danych dzięki oprogramowaniu antywirusowemu

programy antywirusowe warszawaW mojej firmie na co dzień korzystamy z komputerów, są na nich przechowywane dane wrażliwe klientów, jak i tajemnice przedsiębiorstwa. Dotychczas wszystko działało bez zarzutów i nie był nam potrzebny program antywirusowy, jednak od pewnego czasu zaczęliśmy doświadczać dzinwych rzeczy. Znikały nam dane, komputery bez powodu przestawały prawidłowo funkcjonować. Znajomy potpowiedział, że może to być spowodowane złośliwym oprogramowaniem. Postanowiłem sprawdzić programy antywirusowe warszawa, które proponowała jedna z lokalnych firm. Cena była uczciwa, a licencja obejmowała okres kilku lat wraz ze stałym wsparciem technicznym. Opinie znajdujące się w internecie także były bardzo zachęcające. Po rozmowie telefonicznej, następnego dnia został do nas wysłany pracownik warszawskiej firmy, który zainstalował oprogramowanie na każdym komputerze. Po przeskanowaniu komputerów, okazało się że na prawie każdym z nich znajdowały się wirusy. Program antywirusowany nie miał z nimy żadnych problemów i już po kilku chwilach nie było po nich śladu. Ponadto oprogramowanie zapewniało solidną ochronę przed kolejnymi atakami, ponieważ baza wirusów była regularnie aktualizowana.

Mówi się że Polak mądry po szkodzie i tak własnie było w moim przypadku. Dzięki oprogramowaniu antywirusowemu od warszawskiej firmy, nie mielismy już więcej problemów ze złośliwym oprogramowaniem, a dane klientów oraz tajemnice firmy były od teraz w pełni bezpieczne.