Profesjonalne przeglądy kominiarskie

Od siedmiu lat pracuję jako kominiarz. Tak naprawdę jestem kobietą i ludzie są pod ogromnym wrażeniem gdy mnie widzą. Niektórzy myślą, że się nie nadaję, ale ja nie raz udowodniła im, że wcale tak nie jest. Teraz dostałam kilka zleceń na przeglądy. 

Zrobienie przeglądu kominiarskiego

przegląd kominiarski w warszawieOczywiście zawsze podchodzę profesjonalnie do swojej pracy. Zdaję sobie sprawę, że jest to odpowiedzialna praca, którą ma wpływ na bezpieczeństwo i życie wielu ludzi. Mam swoją własną firmę, której siedziba znajduje się dwadzieścia kilometrów od stolicy. Jadę właśnie teraz do stolicy na przegląd kominiarski w warszawie co prawda jest mnóstwo firm kominiarskich ale ja mam tam stałych klientów, którzy mi bardzo ufają, co mnie cieszy. Przegląd będzie zrobiony w jednej z firm, która zatrudnia blisko sto osób. Budynek posiada dwa kominy. Do każdego z nich trzeba zajrzeć. Ważne jest to, by były one dobrze udrożnione. Jak się ostatecznie okazało jeden z nich jest czysty, ale drugi ma dużo sadzy. Mam specjalne urządzenie, które służy do oczyszczania kominów. Takie oczyszczenie zajęło mi ponad pół godziny. Kominy są czyste, więc jak najbardziej mogę sporządzić protokół z przeglądu. Teraz firma nie będzie musiała się martwić, że coś niebezpiecznego się wydarzy. Nie oczyszczony komin może się zapalić, co powoduje niebezpieczeństwo dla ludzi, znajdujących się w im, oraz dla samego budynku. Klienci są bardzo zadowoleni z moich usług, co ogromnie mnie cieszy. Teraz mogę jechać na kolejne przeglądy, a tych mam teraz naprawdę mnóstwo. 

W okresie zimowym mam naprawdę zatrzęsienie, jeżeli chodzi przeglądy kominiarskie. Napewno nie mogę brać urlopów w tym czasie. Ludzie zaczynają rozpalać w piecach, więc muszą mieć sprawne kominy. Ja oczywiście służę im swoją pomocą.