Produkcja breloków z reklamą

Od kiedy postanowiłam zająć się własnoręcznym produkowaniem torebek i dodatków w zaciszu własnego domu, to zauważyłam, że klientki doceniają każdy dodatkowy gest. Nawet jeśli to jest zwykły kontakt zwrotny, czy podziękowanie wysłane z zamówieniem – to powoduje, że ludzie do mnie wracają po więcej. Postanowiłam więc zrobić krok dalej i dorzucać jakieś gadżety związane z moją firmą, by zawsze każdy mógł dostać coś więcej niż same swoje zamówienie.

Reklamowe breloki od producenta

producent breloków reklamowychDługo myślałam nad tym, co to powinno być. Widziałam, jak niektóre osoby wysyłają długopisy ze swoim logo, czy pamięć USB. Mnie to jakoś nie ruszało. Z kolei nie chciałam dorzucać swoich produktów, które i tak przecież były na sklepie i można było je zamówić. Potrzebowałam czegoś innego. W końcu wpadłam na pomysł, aby dorzucać breloczki. Takie breloki są ładne i zawsze można sobie je doczepić do kluczy i chodzić z nimi wszędzie. Ja się cieszę, gdy dostaje gdzieś breloczki, więc stwierdziłam, że pójdę w tym kierunku. Producent breloków reklamowych, z którym się skontaktowałam, zapewnił mnie, że może wykonań takie, które będą miały moje logo na środku. Mogłam też wybrać konkretny wzór czy kształt breloczka. Wszystko mogłam ustalić pod mój gust, więc z całej współpracy z tym producentem mogę być wyłącznie bardzo zadowolona. Nie mogłam się już doczekać, kiedy paczka z breloczkami do mnie trafi.

Gdy już dostałam je w swoje ręce, to nie mogłam się na nie napatrzeć. Wyglądały świetnie i były bardzo charakterystyczne, takie w moim stylu i guście. Pasowały do linii mojej produkcji. Automatycznie, gdy pakowałam kolejne przesyłki do zaczęłam dodawać breloczki do każdej. Nie mogę się doczekać, gdy otrzymam pierwsze informacje od klientek, jak im się to podoba.