Prezent w postaci implantów

Moja mama ma braki w uzębieniu. Już dawno mówiłam jej, żeby wstawiła sobie nowe zęby. Stwierdziła, że tego nie zrobi, ponieważ szkoda jej pieniędzy. Postanowiłam, że sprezentuję jej implanty zębowe, by mogła na nowo móc się uśmiechać. Nie są to tanie rzeczy, ale uzbierałam już odpowiednią sumę.

Wstawienie implantów zębowych

implanty gdyniaMuszę poszukać odpowiedniej kliniki stomatologicznej, która podejmie się wstawienia jej implantów. Znalezienie dobrego chirurga stomatologicznego nie jest wcale takie łatwe. Nie mogę przecież oddać mamy pod opiekę dentyście, który nieprofesjonalnie podejdzie do zabiegu. Zaczęłam szukać więc gabinetu przez Internet. Ciężko było go znaleźć, ponieważ po wpisaniu zagadnienia, odnośnie dobrego dentysty w naszym mieście, nic mi nie wyskoczyło. Postanowiłam wpisać inne zagadnienie, mianowicie: implanty gdynia. Od razu wyskoczyła mi jedna klinika, która posiada profesjonalny personel i sprzęt. Postanowiłam umówić tam mamę. Pojechałyśmy razem na pierwszą wizytę. Lekarz obejrzał uzębienie mamy, następnie postanowił pobrać wyciski pod implant. Oznajmił mamie, że musi teraz poczekać tydzień, na wykonanie prototypu implantu. W międzyczasie wstawi jej specjalne śrubki, które mają utrzymać nowe zęby. Po tygodniu implanty zostały już wykonane. Mama pojechała na przymiarkę. Wszystko pasowało idealnie, więc chirurg stomatolog nałożył jej implanty. W ten sposób mam wyszła z gabinetu , z nowymi zębami.

Jestem bardzo zadowolona z pracy dentysty. Moja mam również się cieszy, już mi nawet podziękowała za prezent. Wiem, że sama nie zdołałaby uzbierać pieniędzy na implanty, które są przecież bardzo drogie. Muszę ją jeszcze uświadomić, że mając implanty zębowe, będzie musiała częściej odwiedzać stomatologa i chodzić do niego na kontrole.