Potrzebowałem ogrodzenia pełnego tymczasowego

Jestem właścicielem firmy budowlanej. Z małej jednoosobowej działalności gospodarczej wciąż się rozrastamy i poszerzamy zasięg świadczonych przez nas usług. Niedawno dostaliśmy duże zlecenie w pobliskim mieście. Postanowiłem dokładnie przyjrzeć się miejscu, gdzie mamy pracować przez najbliższe miesiące, okazało się, że teren budowy jest przy ruchliwej ulicy.

Poszukiwania ogrodzenia pełnego tymczasowego

ogrodzenie tymczasowe pełneOd czasu do czasu korzystamy z odgrodzenia terenu budowy poprzez ogrodzenie tymczasowe pełne. W tym przypadku jest ono wręcz konieczne. Dzięki takiemu ogrodzeniu nie tylko my robimy mniej hałasu dla przechodniów oraz przejeżdżających samochodów. Działa to również w korzyścią dla pracowników budowy, którzy nie rozpraszają się ruchem na ulicy i są w pełni skoncentrowani na swojej pracy. Dodatkowo wchodzi tutaj aspekt prywatności, pracownicy czują się swobodniej podczas na przykład przerwy na drugie śniadanie czy obiad, nikt nie ma możliwości ich podglądać z chodnika. Widząc w jakich warunkach przyjdzie nam pracować, sięgnąłem do kieszeni po telefon i zadzwoniłem do firmy, z którą współpracuje już od kilku lat, która zajmuje się tworzeniem i dostawą tego typu ogrodzeń. Ustaliłem z szefem firmy ile metrów ogrodzenia będę potrzebował, na kiedy, na jaki adres oraz orientacyjny czas, który to ogrodzenie będzie mi potrzebne. Ogrodzenie zostanie dostarczone na miejsce w ekspresowym tempie.

Współpraca z nimi od zawsze mi się podobała, a dzięki wieloletniemu zaufaniu i korzystaniu z ich usług mam najlepsze ceny oraz najszybszy czas realizacji zamówienia. Nie inaczej było tym razem już po 2 dniach ogrodzenie tymczasowe było rozstawione we wskazanym miejscu pod wskazanym adresem. Teraz moja ekipa budowlana może w spokoju rozpocząć swoją pracę.