Potrzebowałam makijażu ślubnego

Przed ślubem miałam naprawdę pełno przygotowań. Zanim się do tego nie zabrałam, nawet nie spodziewałam się, ile spraw trzeba załatwić. Dzień ślubu i wesela zbliżał się wielkimi krokami, ale na szczęście coraz więcej spraw było już załatwionych i „dopiętych na ostatni guzik”. Pozostała jeszcze tylko jedna kwestia. Mianowicie, ktoś musiał mi wykonać makijaż ślubny. Już teraz zaczęłam poszukiwania kosmetyczki.

Kto w Jastrzębiu Zdroju wykona makijaż ślubny?

makijaż ślubny - jastrzębie zdrójZależało mi bowiem na tym, aby trafić na doświadczoną i rzetelną kosmetyczkę. Wiedziałam, że takie usługi trzeba rezerwować z odpowiednim wyprzedzeniem. W końcu, po krótkich poszukiwaniach udało mi się znaleźć kosmetyczkę, która mogła wykonać dla mnie makijaż ślubny – Jastrzębie Zdrój to miejscowość na terenie której posiadała ona swoje studio makijażu i oferowała swoje usługi. Na życzenie klienta mogła ona także dojechać pod wskazany adres w okolicy tego miasta. Ja jednak mieszkałam na tyle niedaleko, że zdecydowałam się pojechać do niej osobiście. Zauważyłam, że posiada ona bardzo pozytywne rekomendacje poprzednich klientek, dlatego nie obawiałam się skorzystać z jej usług. Już wkrótce przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Kosmetyczka okazała się naprawdę doświadczona i posiadała wysokojakościowe, hipoalergiczne kosmetyki. Dzięki temu mój makijaż ślubny wyglądał naprawdę obłędnie.

Byłam bardzo zadowolona z jej profesjonalnych usług. Przy wykonywaniu makijażu ślubnego uwzględniła ona nie tylko moje oczekiwania i preferencje, ale także typ skóry, dzięki czemu kosmetyki bez problemu utrzymały się na twarzy przez całą noc. Makijaż nie spłynął mimo wysokiej temperatury i tego, że bardzo się pociłam. Cieszę się, że trafiłam do tak dobrej, sprawdzonej i doświadczonej kosmetyczki.