Poszukiwanie kursu projektowania biżuterii

Jestem wielką fanką różnych błyskotek. Mam ich bardzo dużo w domu. W szczególności biżuteria przypadła mi do gustu. Nie mam zbyt dużo pieniędzy, na kupowanie biżuterii. Najlepiej by było, gdybym nauczyła się sama tworzyć tego typu przedmioty. Słyszałam od koleżanki, że można zapisywać się na kurs robienia biżuterii.

Projektowanie biżuterii z różnych materiałów

kurs projektowania biżuteriiSzybko znalazłam ofertę kursu i zapisałam się na niego. Byłam bardzo ciekawa, co takiego się tam robi i czego można się nauczyć. Poszłam tam razem z moją koleżanką, która przy okazji tez chciała się tego nauczyć. Znalazłyśmy bardzo dobry kurs projektowania biżuterii. Byłyśmy już na pierwszych zajęciach. Dostaliśmy niezbędne materiały. Moja koleżanka robiła sobie łańcuszek z muszelek, a ja bransoletkę z koralów. Byłyśmy tak pochłonięte robieniem biżuterii, że nie spostrzegłyśmy, że pierwsze zajęcia już się kończą. Cały kurs trwać będzie miesiąc. Odbędzie się łącznie pięć spotkań. Na każdym będziemy robić inny rodzaj biżuterii. Zabrałam do domu część materiałów i będę też uczyć się samodzielnie w domu. Każda z nas ma przynieść na następne zajęcia, to co zrobimy w domu. Jestem ciekawa, co zrobi koleżanka. Ja będę robić pierścionek z elastycznego złota i przykleję do niego cyrkonie. Na takiego typu kursy, to ja mogę chodzić. Są bardzo ciekawe i pożyteczne. Wiele można się na nich nauczyć i spędzić miło czas w towarzystwie mojej koleżanki.

Niedługo idziemy na kolejne zajęcia. Ja już nie mogę się doczekać. Jestem ciekawa, co będziemy robić na drugich zajęciach. Mam nadzieję, że dostaniemy ciekawe zadanie. Słyszałam opinie, że ten kurs jest bardzo profesjonalnie przeprowadzany, więc tym bardziej się ucieszyłam, że udało mi się go jakoś znaleźć i zaciągnąć do tego jeszcze koleżankę.