Poszukiwania międzynarodowej firmy przeprowadzkowej

Od dawna chodził mi po głowie pomysł przeprowadzki się do innego kraju. W końcu tam są znacznie większe zarobki, a w moim obecnym miejscu zamieszkania nic mnie nie trzymało. Było to jednak duże przedsięwzięcie, którego nieco się obawiałam. I nie chodzi mi tutaj o barierę językową, czy też problem ze znalezieniem pracy. Martwiłam się tym, w jaki sposób będę przewozić rzeczy.

Jak tanio przeprowadzić się do innego kraju?

tanie przeprowadzki zagraniczneZdecydowałam się jednak na zainteresowanie tematem i poszukanie informacji na temat międzynarodowych firm przeprowadzkowych. Szybko okazało się, że tanie przeprowadzki zagraniczne oferuje wiele firm, przy czym ja szukałam takiej, która znajduje się w bliskiej odległości od mojego miasta. Wpisanie odpowiedniego hasła w wyszukiwarkę internetową wystarczyło, aby znaleźć kilka takich przedsiębiorstw. W ofercie znalazłam wiele dodatkowych usług. Przede wszystkim firma nastawiona była na bezpieczeństwo przewożonego ładunku. Gwarantowała dobrze zabezpieczone wszystkie rzeczy, a także umożliwiała wykupienie dodatkowego ubezpieczenia. Pomimo bardzo dobrych opinii na temat tej firmy, zdecydowałam się na podpisanie umowy z firmą ubezpieczeniową, aby móc otrzymać odszkodowanie w razie problemów. Firma zadeklarowała, że zlecenie zostanie zrealizowane w bardzo krótkim czasie, bo w ciągu czterdziestu ośmiu godzin. Na miejsce dotarli o czasie, a dodatkowo pomogli mi we wniesieniu mebli oraz ich montażu.

Jeśli chodzi o koszty to nie były one tak wysokie, jak się obawiałam. Dostałam nawet dużą zniżkę, ponieważ niedługo będę korzystała ponownie z usług firmy. Jestem zadowolona również z tego, że osoby, które realizowały transport były w stanie pomóc mi z montażem zdemontowanych wcześniej mebli, a także sprzętu elektronicznego.