Pościel dziewczęca z charakterem

Chyba każda mama potrafi zauważyć czas, w którym jej dziecko nabiera charakteru. Staje się indywidualne, zaczyna wybierać to co mu się podoba. Są to piękne zachowania, które możemy wtedy obserwować. Sama niedawno to przechodziłam z moją trzy letnią córeczką.

Indywidualne wybory pościeli niemowlęcej

pościel niemowlęca dziewczęcaMojej córeczce znudził się wystrój pokoju i bardzo dobrze umiała mi to pokazać. Chodziła za mną po mieszkaniu i pokazywała rzeczy, które jej się nie podobały. Niestety nie byłam w stanie zmienić naraz całego pokoju, ale postanowiłam, że na początek wystarczy jedna rzecz. Zabrałam ją do sklepu i powiedziałam, że może wybrać jedną rzecz. Oczywiście zadbałam o to, żeby w sklepie nie było zabawek, bo skończyłoby się to na nowej lalce. Był za to duży wybór pościeli. I właśnie moje dziecko wybrało sobie pościel niemowlęca dziewczęca. Byłam w szoku, ale wybrała naprawdę ładny wzór. Pościel była biała w malutkie i drobniutkie kwiatuszki. Kwiatuszki były w różnych kolorach i wyglądało to naprawdę bardzo ładnie. Mojej córce pościel również się podobała i dumna maszerowała z paczką do kasy. Nawet sama chciała za tą pościel zapłacić, żeby pokazać mi jak bardzo jest dorosła. Całą drogę do domu trzymała paczkę z pościelą na kolanach i mówiła, że nie może się doczekać aż w końcu będzie w jej pokoju.

Oczywiście po powrocie do domu wrzuciłam pościel do prania dlatego że nie lubię ubierać pościeli, która jest prosto ze sklepu. Dobrze, że miałam pralko suszarkę dlatego że mała nie mogła się doczekać aż ubiorę jej nową pościel w łóżeczku. Jak tylko pościel wyschła i pościeliłam jej łóżeczko moja córeczka od razu chciała położyć się spać. Z racji tego, że nie była to pora na sen pozwoliłam jej pobawić się w nowej pościeli zabawkami. Była dumna, że to ona sobie wybrała sama taką.