Poleciliśmy naszego architekta rodzicom

Jestem w trakcie zmiany mieszkania. Moi rodzice zdecydowali się na zamianę ze mną i oni wprowadzą się do mojego dwupokojowego mieszkania na parterze a ja przeniosę się z mężem i dziećmi do ich czteropokojowego mieszkania na drugim piętrze. Rodzice są coraz starsi i nie potrzebują już takiego dużego mieszkania a poza tym tata ostatnio ma problemu z nogami i jednak drugie piętro jest trochę dla niego męczące.

Architekt wnętrz zrobił dla nas piękny projekt

architekt wnętrz w SzczecinieNa parterze będzie mu wygodniej. Moi rodzice mieli mieszkanie urządzone w starym stylu więc postanowiłam zatrudniać architekta, który pomorze nam w zaprojektowaniu mieszkania, żeby było bardziej dopasowane do nas i naszych charakterów. Córka i syn będą mieli osobny pokój a my swoją wymarzoną sypialnię. Czwarty pokój będzie wspólny i ta przestrzeń ma być przytulna. Architekt wnętrz w Szczecinie został mi polecony przez znajomego w pracy. On korzystał z jego usług jak był w trakcie budowy domu. Projektant przygotował mu piękny projekt i skorzystał ze wszystkich jego rad. Ja byłam także zachwycona jego pomysłami po naszym pierwszym spotkaniu. Nawet mój mąż stwierdził, że dobrze że się na niego zdecydowaliśmy. Przygotowany przez architekta projekt naszego dużego mieszkania bardzo nam się spodobał. Cała nasza rodzina go zatwierdziła. Remont mieszkania trwał trzy tygodnie ale jak zobaczyliśmy efekt końcowy to nie mogliśmy uwierzyć, że to nasze mieszkanie.

Rodzice także byli zachwyceni i poprosili o namiary bo chcą także skorzystać z usług tego architekta. Dobrze jest trafić na porządnych fachowców, którzy angażują się w swoją pracę. Wówczas mają wiele zleceń i są chętnie polecani przez osoby, które miały okazję z nimi współpracować. Ciesze się, że kolega polecił nam tego architekta.