Organizacja ślubu – piękne pudełko do kopert

Jako matka lubię angażować się w życie moich dzieci. Pewnie, czasami może jestem irytująca, ale zawsze wychodziłam z założenia, że rodzic powinien dawać z siebie wszystko, by w każdym możliwym momencie pomagać swoim pociechom. Nie tylko, gdy są malutkie, czy w wieku szkolnym, ale też w dorosłym życiu. Dlatego zapowiedziałam córce, że w jej przygotowaniach do ślubu na pewno będę czynnie uczestniczyć.

Koperty na ślubie – odpowiednie pudełko

pudełko na koperty ślubJako że już kilka ślubów miałam za sobą, czyli mój własny i dwóch synów, a także pomaganie w kilku ślubach w rodzinie, to wiedziałam, o co trzeba zadbać i o czym trzeba pamiętać. Córka się trochę irytowała, bo uważała, że świetnie sobie poradzi beze mnie. Nie było mi to na rękę, ale w końcu ustąpiłam. Zgodziłam się, że będę po prostu słuchała, jak jej idzie. Dziwnie się z tym czułam, ale mimo wszystko tego w końcu chciało moje dziecko. Wszystko wydawało się, że idzie świetnie, ślub zbliżał się wielkimi krokami, a córka wraz z mężem i świadkami bardzo dobrze sobie radziła. Aż do momentu, gdy zapytałam się, że ma pudełko na koperty ślub w końcu charakteryzuje się tym, że goście przynoszą sporo kopert z pieniędzmi dla pary młodej. Tu nabiłam sobie punkty – córka całkowicie o niej zapomniała i nikt inny o tym nie pomyślał. Czasu było już mało, ale na szczęście ja kojarzyłam osobę, która sprzedawała piękne takie pudełka, które samym swym wyglądem robią wielkie wrażenie.

Dzięki temu, że pilnowałam mimo wszystko tego, co jest potrzebne podczas ślubu i miałam już rozeznanie, gdzie co należy kupić, ostatecznie zdążyliśmy z tym pudełkiem na koperty i na dzień przed ślubem mieliśmy już oficjalnie wszystko gotowe. Sama uroczystość była przepiękna, a wesele będziemy na pewno jeszcze długo wspominać.