Organizacja pięknej imprezy okolicznościowej w Ząbkach

Od kiedy urodziła się moja córka, wiedziałem, że będę  starał się jej zapewnić najlepsze warunki do rozwoju. Razem z żoną postanowiliśmy, że zorganizujemy jej świetną imprezę z okazji roczku. Nie mogliśmy jednak zorganizować tego wydarzenia w naszym małym mieszkaniu. Musiałem znaleźć lokal, który zagwarantuje najlepsze wygody dla gości, którzy tłumnie przyjdą, by świętować pierwszy rok życia mojej córki Agatki.

Pierwsza impreza okolicznościowa dla córki w Ząbkach

imprezy okolicznościowe ząbkiMusiałem najpierw znaleźć odpowiedni lokal. Bardzo zależało mi na tym, by było to miejsce, w którym będzie cicho. Nie lubię hałasów, dlatego zależało mi na ustronnym miejscu. Dobre imprezy okolicznościowe ząbki to przede wszystkim atrakcyjna cena. Kiedy zadzwoniłem do lokalu, okazało się, ze mają wolny termin i znają się idealnie na organizacji urodzin. Pani powiedziała mi, żebym odpowiednio wcześniej przywiózł tort, a także zakupił akcesoria urodzinowe. Powiedziała, ze sami przystroją salę. Miałem tylko wybrać odpowiednie wzory ozdobień, byt pasowały do urodzin córki. Zdecydowałem się na różowe kokardki, które miały być rozwieszone w całej sali. Musiałem jeszcze ustalić menu. Pani powiedziała, ze znają zaprzyjaźnioną firmę cateringową. Zadzwoniłem tam i spytałem o koszt potraw dla niewielkiej imprezy okolicznościowej. Jako, że organizowałem imprezę w lokalu, to otrzymałem sporą zniżkę na produkty spożywcze i przekąski.

Żona pochwaliła moje umiejętności organizacyjne, a sama zaprojektowała piękne zaproszenia na roczek. Bardzo zależało nam na jak najmniejszych detalach. Pierwsze urodziny to niezapomniana chwila, którą będziemy pokazywać naszej córce. Powinna się cieszyć, ze ma tak dobrze zorganizowanych rodziców, którzy już od maleńkości dbali o jej dobre samopoczucie.