Odmłodzenie i oczyszczenie skóry dzięki wodorowi

Zły stan skóry, podobnie jak ogólne złe samopoczucie wynika z wielu rzeczy. Może być efektem oddziaływania niesprzyjających warunków klimatycznych lub zanieczyszczenia powietrza. Może również wynikać z ciągłego spożywania żywności wysoko przetworzonej i ogólnie – niewłaściwego trybu życia.

Jak oczyścić skórę wodorem?

oczyszczanie wodorowe katowiceOczyszczanie wodorem to zabieg polegający na umożliwieniu wolnym rodnikom obecnym w skórze połączenia się z elektronami aktywnego wodoru, w celu pozbawienia narządu szkodliwych substancji, przy jednoczesnym wzbogacenia go w wodę i tlen. Wolne rodniki jako negatywny produkt procesów mitochondrialnych, powstałe głównie za przyczyną pojawienia się w komórkach szkodliwych substancji pochodzących ze skażonego środowiska i przetworzonego jedzenia, a także w wyniku niedoboru właściwych substratów – są produktami, które źle wpływają na pracę wszystkich narządów człowieka, w tym skóry, i są przyczyną wielu chorób oraz ogólnego przedwczesnego starzenia. Szkodliwe działanie wolnych rodników powoduje cukrzycę, choroby trzustki, nowotwory. W organizmie najlepiej neutralizują je antyoksydanty, a w skórze – oczyszczanie wodorowe Katowice są jednym z miast, w którym kobiety najczęściej decydują się na wykonanie tego typu zabiegu w celu dotlenienia, odżywienia i w efekcie odmłodzenia skóry. Oczyszczenie wodorowe wywołuje skutki natychmiastowe i stanowi znakomity wstęp do wzmacniania sprężystości włókien kolagenowych.

Piękna i zadbana skóra to skutek dobrze działającego organizmu. Wszelkie zmiany, w tym trądzik, infekcje czy przedwczesne starzenie się to zawsze niepokojący dowód na nieprawidłowości. O zdrowie możemy zadbać, zmieniając styl życia. A o skórę – wykonując zabiegi oczyszczające, odżywiające i dotleniające na przykład z udziałem aktywnego wodoru.