Nowoczesne rozwiązanie – napęd do bramy garażowej

Automatyczne bramy garażowe to rozwiązanie powszechnie wykorzystywane we współczesnym budownictwie. Często spotykane są w garażach bloków mieszkalnych, ale również w domach prywatnych. Brama garażowa, oparta na mechanizmie napędu elektrycznego, to duże ułatwienie oraz komfort użytkowania, w szczególności w nieprzyjemną aurę, gdy na zewnątrz pada deszcz lub śnieg.

Wysokiej jakości napędy do bram garażowych

napęd do bram garażowych dwuskrzydłowychBrama garażowa z napędem to przede wszystkim komfort użytkowania. Brak potrzeby wysiadania z samochodu podczas otwierania bramy oraz automatycznie zamykanie się skrzydeł bramy, to spory atut. Dodatkowo brama świetnie chroni wejście do garażu przed nieproszonymi gośćmi. Na rynku dostępnych jest kilka rozwiązań, dedykowanych zarówno odbiorcom prywatnym jak i developerom, którzy w planach dużego budynku jak biurowiec, czy blok, uwzględnili także miejsce wydzielone na garaże. Napęd do bram garażowych dwuskrzydłowych to atrakcyjne cenowo, wysokiej jakości urządzenie, pozwalające na zdalne otwieranie drzwi garażu. Dzięki elektrycznemu napędowi, zaawansowanemu pod względem konstrukcji oraz zastosowanej technologi, maksymalnie zmniejszono ewentualność powstania jakiejkolwiek nieprawidłowości. Wyposażone w wyświetlacz cyfrowy programatory, są przejrzyste a sam panel sterujący bardzo prosty w obsłudze. Dodatkowo wiele napędów wyposażonych jest w dodatkowy akumulator, który pozwala na korzystanie z napędu nawet w momencie przerwy w dostawie prądu.

Napęd elektryczny to modne i coraz powszechniej stosowane rozwiązanie w przypadku bram garażowych. Bardzo skuteczne i trwałe, pozwala chronić wejście garażu przed intruzami. Dodatkowo jest proste w obsłudze. Brak konieczności opuszczania samochodu w celu otwarcia lub zamknięcia bramy to ogromny komfort.