Modne długie spódnice boho

Spódnice maxi to trendowe rozwiązanie zarówno na ciepłe, jak i chłodniejsze dni. Styl boho charakteryzuje się pięcioma podstawowymi zasadami. Ma być przede wszystkim: zwiewnie, kwieciście, wygodnie, naturalnie oraz etnicznie.

Spódnica boho – podstawą każdej stylizacji

długie spódnice bohoModa boho to oddanie hołdu naturze, temu co jest jak najbardziej naturalne. Ubrania w tym stylu powinny być delikatne, swobodne oraz lekkie. Jeżeli chodzi o dominującą kolorystykę, to wyróżnia się dwa kontrastowe względem siebie zestawy, a mianowicie: pierwszy z nich bazuje na stonowanych odcieniach (biel, kolory ziemi), natomiast w drugim główną rolę odgrywają jaskrawe barwy (np. wyraziste w kolorze wzory kwiatowe). Dodatkowo styl ten uwielbia koronki, które stanowią modną wstawkę na bluzce czy sukience. Długie spódnice boho, zakrywające kostki, a niekiedy nawet część obuwia, to jeden z kluczowych elementów tego stylu. Wystylizowane z białą, lnianą koszulą, słomianym kapeluszem, rzymskimi sandałkami oraz dużą, pojemną torbą będą stanowiły modny oraz wygodny zestaw, idealnie sprawdzający się podczas upalnych, słonecznych dni. Charakteru całej stylizacji doda zaś założona na koszulę, kamizelka bądź kurtka z frędzlami. Do luźnych koszul, bluzek lub tunik, częstym wyborem jest także szeroki pasek, może być on wykonany m.in. ze sztucznej skóry lub zamszu. Poza tym w stylu boho nie można zapominać o ubraniu rozmaitej biżuterii. Preferowane są zwłaszcza naszyjniki oraz pierścionki, szczególnie te wykonane ręcznie. 

Styl boho, już dawno temu, został pokochany przez popularne blogerki modowe oraz światowych projektantów. Cieszy się tak dużym zainteresowaniem, ponieważ bazuje na lekkich oraz przyjemnych dla skóry, tkaninach. Jest podstawą wszelkich romantycznych, a także zwiewnych stylizacji.