Miękkie koce dla dzieci

Rodzice chcą zapewnić swoim dzieciom wszystko co najlepsze. Wyprawka niemowlęca musi często zawierać lepszej jakości rzeczy bo posłużą na dłużej. Do takich należy zaliczyć koc i poszewki na pościel. Są to takie rzeczy, które szybciej się zużywają jeśli wyprodukowane są z gorszych jakościowo materiałów. Zdecydowanie bardzo dobrej jakości jest wełna z merynosów.

Ciepły koc nie tylko na zimę

kocyk wełniany dla noworodkaSą takie rzeczy, które odpowiednie są na zimę lub na ,>tomiast również rzeczy dla dzieci, które przydadzą się przez cały rok. Do takich przydatnych i uniwersalnych rzeczy należy kocyk wełniany dla noworodka. Najbardziej powszechny staje się kocyk z wełny z merynosów. Charakteryzuje się wysokimi właściwościami termoregulacyjnymi dzięki czemu sprawdza się latem i zimą. Jest to bardzo duża zaleta, że latem Koc nie przegrzewa nasze dziecko. Zimą natomiast doskonale chroni przed mrozem i wiatrem. Ponadto doskonale absorbuje wilgoć i odprowadzają na zewnątrz. Dzięki temu dziecko nie zostaje przepocone. Koc wełniany jest produktem Najwyższej jakości. Przede wszystkim dzięki temu materiałowi posiada warstwę ochronną. Producent zaleca pranie koca z wełny zgodnie z instrukcją na metce. Odpowiednie jest pranie w pralce, w temperaturze 30 stopni, ręcznie. Nie należy stosować wybielaczy i nie wolno suszyć w suszarce bębnowej. Kocyki zaleca się suszyć w pozycji na płasko.

Koce z wełny często kupujemy na prezent dla noworodka. Taki kocyk jest wydatkiem około 150-200 złotych. Warto kupić z porządnej jakości wełny ponieważ taki kocyk przyda się na kilka lat. Im lepsza jakość tym dłużej jego stan będzie w idealnym porządku. Dla dziewczynek często kupujemy różowe lub fioletowe kocyki, dla chłopców niebieskie.