Metalowe kwiaty na zamówienie

 

Naszła mnie ostatnio ochota, żeby trochę zmienić wystrój mieszkania. Ale naprawdę odrobinę, bo nienawidzę żadnych remontów. Są meczące i uciążliwe a najgorszy jest bałagan, który się wtedy tworzy. Wiem, że fajnie jest mieć mieszkanie świeżo po remoncie, ale niestety jest to nie dala mnie i nigdy tego nie ukrywałam. Dlatego znalazłam świetny sposób, żeby tanim i łatwym sposobem zmienić całkowity wygląd pokoju.

Ozdobne ręcznie robione metalowe kwiaty

kwiaty metalowe na ścianęZnalazłam na Internecie pewną firmę, która wykonywała kwiaty metalowe na ścianę. Skontaktowałam się z nimi w celu uzyskania większej ilości szczegółów dlatego że nie mieli za dużo o sobie i swoich wyrobach napisanego na stronie. Odebrała bardzo miła pani, która wyjaśniła mi jak wygląda cały proces przygotowania, powiedziała mi, że mogą zrobić dowolny kwiat jaki tylko sobie wymyślę i w dowolnym rozmiarze. Cena takich kwiatów na ścianę oczywiście była uzależniona od wielkości, materiału jaki zostanie zużyty i czasu, który zostanie poświęcony na wykonanie. Po wstępnej analizie zamówienia jakie chciałabym złożyć okazało się, że nie wyszło mnie to drogo. Oczywiście porównując to na przykład do położenia tapety na całą ścianę albo wyremontowanie całego pokoju. Zamówiłam parę sztuk takich samych i chciałam je w domu zestawić na około dużej ramki z różnymi zdjęciami. Ramkę też kupiłam w podobnym klimacie, tylko że ona była wykonana z materiału, który imitował metal.

Na zamówienie czekałam około dwóch tygodni, to stosunkowo szybko patrząc na to, że każde zamówienie jest wykonywane ręcznie. Byłam zadowolona z efektu końcowego, przerósł moje wszelki oczekiwania. Nie każdemu mogą się takie kwiaty podobać, ale wychodzę z założenia, że to moje mieszkanie i to ja mam się w nim czuć dobrze a nie goście.