Kupno winietek dla gości

Oboje z narzeczonym mieliśmy duże rodziny. Zdecydowaliśmy się zrobić więc duże wesele i zaprosiliśmy już ponad trzystu gości. Bez problemu znaleźliśmy salę weselną, gdzie można było pomieścić tyle osób. Teraz jednak przed nami trudniejsze zadanie. Musieliśmy odpowiednio rozlokować wszystkich gości przy stołach. Zdecydowaliśmy, że najlepiej będzie, jak usadzimy ich wedle określonego porządku.

Zalety eleganckich winietek dla gości weselnych

winietki dla gości w sklepieBez problemu dostaliśmy eleganckie winietki dla gości w sklepie z akcesoriami ślubnymi, do którego udaliśmy się po ich zakup. Można tam było dostać naprawdę bardzo duży różnych wzorów i kolorów eleganckich winietek ślubnych dla gości weselnych. Po dłuższym zastanowieniu doszliśmy do wniosku, że najlepsze będą winietki papierowe, które można postawić przy talerzykach. Wybrany przez nas wzór wykonany był na eleganckim,, technicznym papierze dostępnym w wielu wariantach kolorystycznych. Dużą zaletą takich winietek była możliwość ich ręcznego wypisania. Posiadały one wzór pasujący do tematyki ślubnej. Były to dwie złączone ze sobą złote obrączki „wpisane” w kształt czerwonego serca. Takie winietki pozwoliły nam uniknąć kłótni rodziny przy stole, ponieważ każdy od razu wiedział, gdzie ma siedzieć. Dodatkowo stały się one świetną pamiątka dla gości, którzy mogli zabrać je do domu. Cieszę się, że udało mi się je dostać w tym sklepie.

To były naprawdę solidne i wysokojakościowe winietki, które bez problemu ustawiliśmy na stole. Nie przewracały się i bardzo dobrze pasowały do wystroju całego stołu. W dodatku były one bardzo tanie, ponieważ kosztowały tylko kilka złotych za sztukę. W dodatku przy zakupie większej liczby winietek, tak jak w naszym przypadku, można było liczyć na naprawdę solidny rabat.