Kto w Ostródzie zajmuje się nagrobkami?

Od pewnego czasu zastanawiałam się nad wyremontowaniem rodzinnego grobowca. Był to bardzo duży nagrobek, gdzie pochowani byli moi dziadkowie oraz rodzice. Zarówno ja, jak i moje rodzeństwo wraz z małżonkami, również miało tutaj swego czasu spocząć. Uznałam, że dobrze będzie zrobić nowy nagrobek, który z pewnością będzie nam służył przez kolejne dziesięciolecia.

Potrzebowałam wysokojakościowego nagrobka

nagrobek - ostródaW tym celu musiałam udać się do zakładu kamieniarskiego, który zajmował się produkcją oraz montażem na cmentarzu nagrobków. Bez większego zastanowienia zaczęłam więc poszukiwania miejsca, gdzie można kupić wysokojakościowy nagrobek – Ostróda to miejscowość na terenie której znalazłam odpowiednie miejsce. Muszę przyznać, że udało mi się to bez większego problemu. Na miejscu mogłam zobaczyć, jak wyglądają nagrobki wykonane z różnych kamieni, a także sztucznych konglomeratów. Najbardziej spodobały mi się nagrobki wykonane z granitu, ponieważ były ładne i solidne. Sprzedawca zapewnił mnie, że są one trwałe i wytrzymałe. Dzięki temu, że ich powierzchnia jest stosunkowo gładka, są one także odporne na niskie temperatury i marznące deszcze. Takie nagrobki nie pękają pod ich wpływem i nie rozszczelniają się, co mogłoby spowodować konieczność wymiany płyty nagrobnej na nową. Zachęcona taką wysoką jakością, a także niską ceną, zdecydowałam się zakupić ten nagrobek.

Jego projekt bardzo mi się spodobał i teraz nie pozostało już nic innego, jak czekać na realizację. Po niespełna kilku tygodniach wszystko było gotowe i mogłam udać się na cmentarz, gdzie nowy nagrobek był już gotowy. Byłam z niego bardzo zadowolona, ponieważ został estetycznie i dokładnie wykonany. Bardzo się cieszę, że udało mi się go zakupić w tak niskiej, przystępnej cenie.