Komentarze widzów na insta

Prowadząc konto instagramowe na początku powinniśmy wiedzieć, iż mamy bardzo słabe zasięgi, przez co nasza popularność nie rośnie. Może być tak, iż będziemy mieć zawsze mniej niż 50 lajków, a do tego liczba naszych obserwujących będzie podobna. Warto wtedy zacząć poszukiwać rozwiązań wpływających na ilości naszych interesantów.

Istota komentarzy na instagramie

komentarze na instagramieNiektórzy z nas nie zdają sobie sprawy z tego jak ciężkie potrafi być prowadzenie konta na instagramie. Okazuje się, iż po tylu latach ma on miliony użytkowników, a każdy z nich codziennie wstawia pewne treści. Przez to jest bardzo trudno się przebić i nasze zasięgi oraz popularność są kiepskiej jakości. Dlatego warto wtedy zastanowić się w jaki sposób możemy podbudować nasz autorytet na tej platformie społecznościowej. Bardzo ważne są komentarze na instagramie, bez których będziemy mieć bardzo duży problem. Warto szukać innych instagramerów oraz komentować ich treści. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nam odpowiedzią albo inne osoby zechcą zajrzeć na nasz profil z uwagi na ciekawy awatar. Nie zapominajmy też o jakości zdjęć i filmików oraz ich regularnym dodawaniu. Okazuje się nawet, że pora dnia, w której dodamy nasze posty ma znaczenie. Wybierajmy te, gdy najwięcej osób ma chwilę przerwy i czasu. Kolejną istotną rzeczą są hashtagi, bez których algorytm platformy nie jest w stanie nigdzie nas przypisać, a nasz kanał ginie między innymi kontami.

Jeśli zastanawiamy się nad tym co jest ważne w zdobywaniu popularności na instagramie to musimy wiedzieć, iż jest kilka ciekawych kwestii. Przede wszystkim jakość naszych postów, regularne ich wstawianie, a także korzystanie z dobrych i popularnych tagów. Nie zapomnijmy też o tym, że warto komentować posty innych instagramerów.