Kalendarze dla klientów firmy

W naszej firmie minęło wiele lat, zanim udało nam się wypracować jasne stanowisko w zakresie firmowych upominków, które przesyłamy do naszych klientów z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Początkowo kombinowaliśmy i co rok zmienialiśmy propozycje gadżetów, ale z czasem uznaliśmy, że czegokolwiek byśmy nie wymyślili, klienci i tak najbardziej oczekują kalendarzy.

Jednodzielne kalendarze na zamówienie

druk kalendarzy jednodzielnychPostanowiliśmy więc skupić się na preferencjach naszych klientów i zainwestować większe środki w kalendarze. Zdecydowaliśmy, że będziemy zmawiać dwa rodzaje kalendarzy: jednodzielne z pięknymi zdjęciami krajobrazów na każdy miesiąc i kalendarze piramidkowe, na biurka pracowników. W tym roku na początku zleciliśmy druk kalendarzy jednodzielnych, ponieważ chcieliśmy mieć pewność, że na pewno dotrą do naszych klientów na czas. Wersja na biurko jest mnie popularna i w większej ilości drukarni można je zamówić. Tegoroczne kalendarze naszej firmy były poświęcone kotom ponieważ zespół odpowiedzialny za przygotowywanie propozycji prezentów dla klientów uznał, że to najlepiej trafi do naszych klientów. Śmiałem się już z koleżankami, że ja będę czekał na październik ponieważ wizerunek kota wąchającego kwiat słonecznika tak bardzo przypadł mi do gustu, że najchętniej skopiowałbym to zdjęcie także na pozostałe miesiące chociaż wiem, że inne obrazy także są bardzo ładne i mają wielu fanów wśród osób, które już widziały projekt kalendarza.

W okresie przedświątecznym warto z wyprzedzeniem zlecić druk kalendarzy, zwłaszcza tych drukowanych na specjalne zamówienie z grafikami, które przekazują drukarni sami klienci. To właśnie takie kalendarze ścienne jednodzielne, ze zdjęciami na całą stronę zyskują w ostatnich latach coraz więcej zwolenników, ponieważ oprócz informowania o dacie daję też wiele walorów estetycznych.