Jak dbać o telefon?

 

Wielu z nas chucha i dmucha na swoje telefony komórkowe, a te mimo to dość często ulegają uszkodzeniom mechanicznym, najczęściej na skutek upadku z wysokości na chodnik lub podłogę. Oczywiście są różnego rodzaju zabezpieczenia, ale te nie zawsze zdają egzamin. Najczęściej stosuje się szkoło hartowane, które przykleja się na ekran smartfona, ale nie chroni ono naszego telefonu w stu procentach.

Gdzie wymienić wyświetlacz w telefonie?

wymiana szybki iphone 6s krakówJeśli już telefon wypadnie nam z ręki i uszkodzeniu ulegnie jego wyświetlacz, koniecznie trzeba poszukać odpowiedniego serwisu telefonów komórkowych, który zajmie się naszym sprzętem. Każda wymiana szybki iphone 6s kraków powinna być wykonana tylko i wyłącznie na oryginalnych częściach zamiennych i przede wszystkim w autoryzowanym serwisie, dzięki czemu nie stracimy gwarancji na posiadany przez nas sprzęt. Oczywiście autoryzowane serwisy są droższe, aniżeli te nieautoryzowane, ale mimo to warto korzystać z tych pierwszych, bo mamy pewność, że powierzamy nasz sprzęt profesjonalistom, którzy wiedzą co robią. Koszty wymiany szybki w nowym telefonie nie należą do najniższych. Na szczęście wielu użytkowników decyduje się na wykupienie dodatkowego ubezpieczenia swojego sprzętu i w przypadku uszkodzenia wyświetlacza mogą oni liczyć na rekompensatę poniesionych kosztów ze strony ubezpieczyciela. Sama naprawa nie powinna zostawić po sobie żadnych śladów na telefonie, dzięki czemu będziemy mogli nadal cieszyć się pełnowartościowym sprzętem.

Decydując się na wymianę uszkodzonego wyświetlacza na oryginalny, mamy pewność, że telefon będzie działał jak należy. Zamienniki często ulegają awariom po pewnym czasie, a ponadto jakość wyświetlanych przez nie kolorów znacznie odbiega od tych emitowanych przez wyświetlacze oryginalne.