Firma od cięcia betonu

Jestem właścicielką firmy specjalizującej się wyrabianiem betonu, oraz innymi czynnościami z nim związanymi. Ostatnio dostałam zamówienie na zrobienie otworów w betonie. Tym również się zajmujemy, więc przyjęła zgłoszenie. Jutro jadę z pracownikiem do domu klienta. Wytłumaczy nam wtedy, czego od nas oczekuje. Zazwyczaj jest to związane z robieniem otworu na drzwi. 

Wycinanie otworów w betonie

cięcie betonuNastępnego dnia pojechaliśmy do klienta. Faktycznie okazało się, że trzeba zrobić kilka otworów na drzwi, oraz specjalne wejście do piwnicy. Wiązać się to będzie z cięciem betonu. My nie mamy z tym problemu, gdyż cięcie betonu dla moich pracowników to poprostu bułka, masłem. Wykorzystujemy do tego specjalne urządzenie bezpyłowe, które z łatwością przebija się przez nawet najgrubszy materiał. Najpierw musimy namoczyć beton, a dopiero potem następuje cięcie betonu. Nie jest to skomplikowana czynność. Zazwyczaj zajmuje to najwyżej dwie godziny, jeżeli chodzi o otwór na drzwi. Wymagam od swoich pracowników, aby dokładnie posprzątali pomieszczenie, po skończonej pracy. Wywiezieniem resztek betonu, również zajmujemy się my. Jest to czynność wykonana na nasz koszt. Klient w ten sposób nie musi martwić się gruzem. Znam się ba robotach budowlanych, gdyż skończyłam szkołę wyższą, związaną właśnie z budowlanką. Nic z tej dziedziny nie jest mi obce.

Sama również w swoim domu musiałam wykonać cięcie betonu. Niektóre ściany są przecież robione z tego materiału. Musiałam do swojej firmy kupić odpowiednie sprzęty, które były bardzo drogie. Nie żałuję jednak, że w nie zainwestowałam. Są one oczywiście najwyższej jakości, o czym zawsze informuję swoich klientów. W ten sposób sprawia to, że moja firma ma wysoką renomę ba rynku. Bardzo się z tego powodu cieszę.