Endermologia całego ciała

Zabiegi w gabinetach kosmetycznych w ostatnim czasie bardzo zyskały na popularności. Wydawać by się mogło, że korzysta z nich jedynie niewielka grupa kobiet, którym pozwalają na to finanse. Okazuje się jednak, że obecnie korzystanie z usług gabinetów kosmetycznych jest na porządku dziennym, w związku z czym grono kobiet, jak i mężczyzn korzystających z zabiegów stale się powiększa.

O endermologii ciała słów kilka

endermologia ciała łódzkieNajpopularniejsze są różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne, jednak popularność tych pielęgnacyjnych jest równie duża. Jednym z takich zabiegów jest endermologia. Dopiero niedawno zabieg ten wszedł na stałe do cenników gabinetów kosmetycznych. Jeśli chodzi o usługę, jaką jest endermologia ciała łódzkie ma stosunkowo niskie ceny za pojedynczy zabieg. Sprawia to, że możemy sporo zaoszczędzić, jeśli zdecydujemy się na ich wykonanie właśnie na terenie tego województwa. Sam zabieg wykonywany jest za pomocą specjalnego urządzenia, które zasysa naszą skórę i wytwarza podciśnienie. Skóra nie jest zasysana bezpośrednio, a przez specjalny kombinezon. Jedynym elementem naszego ciała, które nie jest pokrywane kostiumem jest twarz. Sam zabieg trwa około pół godziny. Dobór końcówki masażera dostosowywany jest do powierzchni ciała, jaka będzie poddawana zabiegowi – im większa jest, tym większa końcówka jest stosowana. Zabieg jest bezbolesny, a jego efekty widoczne są już po pierwszym z serii. Seria składa się z dwunastu zabiegów, które należy wykonywać dwa razy w tygodniu.

Pomiędzy kolejnymi seriami należy zachować odstęp wynoszący trzy miesiące. Sam zabieg daje wiele efektów. Przede wszystkim usuwa z naszego organizmu toksyny, przyspiesza metabolizm, a także spalanie tkanki tłuszczowej. Seria zabiegów jest również idealna na pozbycie się cellulitu. Duże znacznie ma fakt, że daje również efekt przeciwbólowy i przeciwobrzękowy.