Dom w Bielawie

Przez wiele lat wraz z żoną oszczędzaliśmy niemal każdy grosz. Dlaczego? Mieliśmy z tyłu głowy cel, który sobie postawiliśmy. Chcieliśmy bowiem zebrać wystarczającą sumę pieniędzy, która pozwoliłaby nam na zakup wymarzonego domu w naszej rodzinnej Bielawie. Jesteśmy bardzo związani ze swoim miastem i nie wyobrażaliśmy sobie mieszkać gdziekolwiek indziej.

Zakup domu w Bielawie

domy w BielawieMuszę przyznać, że oszczędzanie przez kilka lat dało się we znaki zarówno mnie, jak i mojej żonie. Mieliśmy już nieco dosyć odmawiania sobie każdej przyjemności. W końcu jednak gdy zebraliśmy sumę, która pozwalała nam na zakup wymarzonych czterech kątów, wyraźnie odżyliśmy. Interesowały nas jedynie domy w Bielawie. Jest to nasze rodzinne miasto, w którym się wychowywaliśmy. Tam też chodziliśmy do liceum, w którym poznaliśmy się wraz z żoną. Był to piękny początek naszej znajomości, który zaprowadził nas po kilku latach przed ołtarz. Gdy wreszcie zebraliśmy odpowiednią sumę, udaliśmy się do tamtejszego biura nieruchomości, by wykwalifikowani pracownicy przedstawili nam ofertę domów w Bielawie. Takową też otrzymaliśmy. Kilka domów zwróciło naszą wyjątkową uwagę. Postanowiliśmy je odwiedzić. Później, przez kilka dni intensywnie się zastanawialiśmy, który z nich powinien stać się naszym miejscem na ziemi. Po burzliwych dyskusjach i radach ze strony najbliższej rodziny, w końcu podjęliśmy odpowiednią decyzję.

Teraz kiedy wprowadziliśmy się już do naszego nowego domu w Bielawie, jesteśmy z żoną bardzo szczęśliwi. Żyjemy bardzo swobodnie, ponieważ nie musimy już oszczędzać. Cieszymy się życiem i ciągle upiększamy nasz nowy dom. Mamy nadzieję, że przez długie lata będziemy cieszyć się wspólnym szczęściem właśnie w jego murach. Póki co, nie mogliśmy sobie wymarzyć piękniejszego zakończenia naszej batalii z oszczędzaniem!