Dobra markowa kosiarka

Wiele osób mieszkających poza miastem lub posiadających domki letniskowe, doskonale rozumie, jak ważne jest systematyczne koszenie trawy. Zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim, gdzie często padające deszcze powodują niekontrolowany jej wzrost.

Zakup traktora koszącego Stiga w sklepie internetowym

traktor kosiarka stiga sklep onlineŹle skoszona lub wysoka trawa to także doskonałe miejsce dla owadów, a nawet pajęczaków, jak kleszcze, dlatego koszenie nie jest czynnością, która ma na względzie tylko walor estetyczny. Tradycyjne, ręczne kosiarki są bardzo dobre, ale sprawdzają się tylko w przypadku małych działek lub ewentualnie ogródków, albowiem używanie jej do koszenia dużej powierzchni byłoby nie tylko męczące, ale zwyczajnie bezsensowne. W takich sytuacjach, zdecydowanie lepiej radzą sobie kosiarki samojezdne, najczęściej spotykane w formie traktorków. Są one niezwykle wydajne, dzięki czemu np. skoszenie boiska piłkarskiego zajmuje im nie więcej niż 10 minut. Najbardziej popularnymi kosiarkami tego typu są te od firmy Stiga. Charakteryzują się one nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi, ale także dużą funkcjonalnością. Jeżeli zainteresował nas traktor kosiarka Stiga sklep online to miejsce, gdzie możemy nabyć go w najbardziej rozsądnej cenie. Często, różnice w cenach, w sklepach internetowych i stacjonarnych, sięgają nawet tysiąca złotych. Nie jest zatem dziwne, że znacznie więcej konsumentów korzysta ze sklepów online. Ponadto, oferują one znacznie większy wybór modeli kosiarek Stiga.

Koszt samojezdnej kosiarki-traktora to około osiem-dziewięć tysięcy złotych. Nie jest to dużo, a taki zakup należy traktować raczej jako rodzaj inwestycji, ponieważ koszenie jest znacznie szybsze i bardziej wydajne, a co za tym idzie – mamy znacznie więcej czasu na pełen relaks.