Ciekawe regały narożne w mieszkaniu

Urządzając swoje mieszkanie wydawało mi się, że wszystko mam dobrze zaplanowane, wszystko będzie miało swoje miejsce, a ułożenie tego zajmie niewiele czasu. Niestety na część rzeczy m.in. na książki zabrakło mi miejsca. Po krótkim czasie wiedziałam co może mi pomóc w optymalnym zagospodarowaniu przestrzeni. 

Jaki regał dla niewielkich pomieszczeń?

regał narożny z półkamiNie wszystkie pokoje są duże. Dobrym rozwiązaniem jest regał narożny z półkami. Dzięki niemu wykorzystujemy miejsce na narożnikach które często są niewykorzystane. Póki stanowią dobrą przestrzeń na trzymanie tam m.in. książek, zdjęć rodzinnych czy innych rzeczy, do których mamy sentyment. Regały narożne z półkami można zrobić zarówno na zamówienie od stolarza, wówczas mamy maksymalnie wykorzystaną przestrzeń, ponieważ można wykonać taki regał po sam sufit i również nietypowe wymiary są możliwe. Dziś również mamy wiele sklepów, w których znajdziemy takie meble gotowe. Ich wybór jest bardzo duży. Zarówno małe i duże regały, różne kolory, wzory dzięki którym znajdą one zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Szukając regałów z półkami na książki do pokoju dzieci, zależało mi aby były one narożne. Nawet takie można znaleźć w sklepach. Głównie dlatego że tylko na narożnikach miałam miejsce do zagospodarowania. Są one ciekawą alternatywą w stosunku do np. szklanych witryn, choćby ze względu na bezpieczeństwo w pokojach dziecięcych. Kolory jakie chciałam kupić to białe, ze względu na kolorowe ściany. I w wielu sklepach można jeden mebel w wielu kolorach. 

Planując wykończenie mieszkania w którym znajdują się małe pokoje, bardzo ważne jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Narożne regały z półkami często są bardzo ciekawą alternatywą do takich pomieszczeń. Można je zamówić u stolarza jak i znaleźć w wielu sklepach meblowych.