Byłam na wspaniałym wyjeździe na wyścig F1

Od zawsze bardzo interesowałam się spotami motoryzacyjnymi. Moim ulubionym były wyścigi F1. Nawet teraz, jako dorosła kobieta, oglądałam wszystkie wyścigi w sezonie z prawdziwymi wypiekami na twarzy. Szczególnie, że „nasi” aktualnie naprawdę świecili triumfy w tym sporcie. Marzyłam o tym, że kiedyś móc zobaczyć taki wyścig na własne oczy.

Moje wspomnienia z wyjazdu na wyścig F1

wspaniały wyjazd na wyścig F1Zbliżały się moje trzydzieste urodziny. W końcu doszłam do wniosku, że jest to idealna okazja na to, aby zorganizować sobie taki wyjazd na prezent. Poszukałam trochę informacji na temat tego, jak dostać się na widownię takiego wyścigu. Szybko przekonałam się, że najłatwiej będzie po prostu skorzystać z oferty biura podróży, które specjalizuje się w zorganizowaniu wyjazdów na różne tego typu wydarzenia sportowe. Wyścigi F1 mieściły się w ich ofercie. Bardzo szybko przekonałam się, że to była bardzo dobra decyzja. Dzięki temu odbyłam naprawdę wspaniały wyjazd na wyścig F1. Najważniejsze było dla mnie to, że w ramach skorzystania z ich oferty mogłam nie tylko bez problemu dostać bilet na najważniejszy wyścig w tym sezonie, ale także zajęli się oni wszystkimi kwestiami organizacyjnymi. Zorganizowali między innymi nocleg, przelot, a także transfery z lotnika i na lotnisko, dzięki czemu naprawdę nie musiałam się niczym przejmować. Tym bardziej, że na miejscu służył mi pomocą także tłumacz języka.

Byłam bardzo zadowolona z tej propozycji, również biorąc pod uwagę jej niską, atrakcyjną cenę. Gdybym chciała sama zorganizować taki wyjazd z pewnością koszty byłyby trochę większe. Cieszę się, że wszystko odbyło się szybko i sprawnie, załatwienie formalności nie trwało długo i mogłam się już cieszyć na swój udany wyjazd z okazji trzydziestych urodzin. Wyścig był naprawdę świetny.