Atrakcyjne wczasy nad morzem z dzieckiem

Od kiedy pojawił się w naszym życiu syn, to jakoś nie mieliśmy okazji wyjeżdżać na wakacje. Z jednej strony obawialiśmy się jak to z nim będzie, z drugiej w okolicach wakacji często chorował. Teraz już bardzo chcieliśmy pojechać sobie nad morze więc razem z mężem zaczęliśmy szukać jakiegoś fajnego miejsca, gdzie zarówno my na nim skorzystamy, jak i nasz syn.

Nadmorski atrakcyjny pobyt z dziećmi

atrakcyjny pobyt z dzieckiem nad morzemW miejscach, gdzie do tej pory byliśmy, nie było niestety takich fajnych miejsc, w których moglibyśmy nocować razem z naszym synem. A chodziło nam o takie miejsca, gdzie po prostu dziecko miałoby co robić i by się nie nudziło. To było wyzwanie i to duże. Szukaliśmy naprawdę dokładnie, ale chyba szukaliśmy w złych miejscach, bo nic takiego nam się w oczy nie rzuciło. Jak już myśleliśmy, że będziemy musieli zrezygnować z wyjazdu nadmorskiego, to odezwała się do mnie znajoma. W trakcie rozmowy poruszyłam temat wczasów i powiedziała mi, gdzie mogę liczyć na atrakcyjny pobyt z dzieckiem nad morzem. Ona akurat z takich wczasów wróciła i powiedziała, że było świetnie. Opisała mi, czego mogę się tam spodziewać i właściwie z jej opowiadań wynikało, że dokładnie czegoś takiego szukałam. Na ten moment tak naprawdę jedyną niewiadomą było to, czy znajdziemy tam jeszcze miejsce, biorąc pod uwagę, że mieliśmy wyjeżdżać za kilka dni, bo tak nam się akurat urlop układał. Zadzwoniłam więc tam z niepokojem, czy uda się jeszcze wywalczyć jakieś miejsce.

Mieliśmy bardzo dużo szczęścia, bo akurat okazało się, że w tym czasie, jak mieliśmy przyjeżdżać, miejsce dla takiej rodziny jak nasza się zwolniło. W ten sposób w końcu mieliśmy okazję spędzić fajnie czas razem z naszym dzieckiem na wakacjach. I do tego zrobimy to nad naszym ukochanym polskim morzem.